Yenigün Mahallesi 646 Sokak No:3 Bağcılar-İstanbul/TÜRKİYE
trende

Kağıthane Eczane Dizayn

23.04.2021
60
Kağıthane Eczane Dizayn

Selay Eczanesi Dış Tabela Giydirmeleri İç Dekorasyon Dolaplar Ve Bankolar Tamamı Amade Dizayn Tarafından Yapılmıştır.

İÇ TASARIM 
Kullanışlı, konforlu en önemlisi satış odaklı ilaç dışı ürünlerin kategorize edildiği alanların yaratılmasına müşterilerin ihtiyaçlarını daha kolay belirlemisini sağlayan satış alanları yaratmakta ve eczane tasarımını pratik şekilde yapmaktayız.

RAF VE BANKO SİSTEMLERİ 
Beklentileri karşılayan ilaç ve şurub konulan rafların hareketli amacına yönelik olmasını amaçlıyor hergeçen gün değişen ihtiyaçlara reaksiyon gösteren sistemler kuruyoruz. Bankolarda sıcak satış alanları çalışan eczane teknisyeni arkadaşlarımızın kişisel ve mesleki ihtiyaçlarını karşılayan ergonomik tasarımlar yapıyoruz.

IŞIKLI TABELA
Yasal mevzuatlara uygun beklentilerinizi karşılıcak kaliteye sahip tabela işlerinizin tamamında, folyo cam yazılarında kısaca yasal mevzuatın gerektirdiği tüm işleri yapmaktayız.

ORTA STAND
Hızlı ve efektif sonuç odaklı kategorizasyonu bozmayan görsel sıcak satış alanları cam ve ahşap olmak üzere yerine özel istenilen ebatlarda özel üretimler yapmaktayız.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Eczanelerimizde çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tuttuğumuz mesai saati içinde ve dışında eczanelerimizin tam güvenli olması adına uzaktan izlemeli güvenlik sistemleri tarafımızca kurulmakta olup servis desteği sağlanmaktadır.

BİLGİSAYAR PROGRAMLARI
Eczanelerimizin bilgisayar, barkod okuyucu, yazıcı ve eczane otomasyon yazılımlarını güvenli kolay kullanışlı, kaliteli ve ekonomik bir şekilde çözümlüyoruz.

Satış Destekli Mimari Tasarım Nedir?
En temel ve kısa tanımı; ürünü ön plana çıkaran mimari tasarım anlayışıdır. Doğru ürünün, doğru tüketiciye ulaşmasını sağlar. Bu anlayış; ürün özellikleri, satış lokasyonu, tüketici portföyü gibi dış etkenler kadar, ürünün konumlandırılması, aydınlatılması, tanzim ve teşhir* edildiği mobilyanın detayı gibi birçok iç etkenin bir arada olduğu bir denklemdir.
Özgün tasarımlarımızda, öncelikli olarak ürünlerin kategori yerleşimlerini yaparak kendi içlerinde satışı desteklemelerini sağlıyoruz daha sonra ise dönemsel olarak parlatmak istenilen ürünlerin belirli metotlarla daha da dikkat çekmesini sağlıyoruz veya belirli teşhir metoduyla satışının arttığı kanıtlanmış ürünlerin tanzim ve teşhirini düzenliyoruz. Kısacası size maaşsız, gizli bir personel hediye etmiş oluyoruz. Daha birçok kriteri olan bu tasarım dalı iyi analiz yapabilmeyi ve dinamik kalmak için sürekli değişmeyi gerektiriyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: