Yenigün Mahallesi 646 Sokak No:3 Bağcılar-İstanbul/TÜRKİYE
trende

Antalya Eczane Dizayn

05.01.2021
92
Antalya Eczane Dizayn

Eczane Dolapları

Eczane içindeki ilaç, itriyat, kozmetik ve çalışma bankoları eczanedeki yerleşim planı ölçüleri dahilinde modüler olup, her mekana uygulanıp, montajı yapılabilmektedir.

Eczanenin ahşap imalatında kullanılan ürünümüz birinci sınıf M.D.F.’lam olup, sunta’lam kullanılmamaktadır.

Dolap cam raflarımız altışar santim aralıklarla yukarı aşağı ayarlanabilir çok deliklidir.

Dolap içi cam raflarımız altı milimetre kalınlığında olup 4 tarafı makine rodajlıdır.

Cam raflarımızın ağırlığını kaldıracak vantuzlu raf pimleri kullanılmaktadır.

Dolap ve bankolarda kullanılan çekmecelerde çift açılımlı teleskopik raylar bulunmaktadır.

Eczane dolaplarında ve bankolarda aydınlatma olarak kullanılmakta olan ledlerimiz üç çiplidir.

Eczane dolap imalatında ıtriyat, kozmetik ve isteği bağlı ilaç dolaplarının arka ve üst yazılımlarının ana malzemesi cam yerine pleksi glas kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzemenin avantajı kırılmaz, sararmaz ve daha kaliteli oluşudur.

Eczanedeki ıtriyat dolaplarının arka fonları ürün asmak için on beşer santim arayla kanallı sistem uygulayarak istenildiğinde şiş, istenildiğinde cam raf kullanılabilir.

Eczanedeki imalatı yapılan tüm dolapların arkalıkları sekiz milimetre olup her iki tarafı da aynı renkte emaye kaplıdır.

Eczanedeki imalatı yapılan tüm dolaplarımız ve bankolarımız en on santimetre zeminde yüksekte olup montajı yapılıp altlarına on santimetrelik baza uygulanmaktadır. Bu nedenle su basmalarından ve ya rutubetten dolaplarınız etkilenmez.

ECZANE DİZAYN

Eczane dizaynında eczacımızın talepleri, istek ve görüşleri dikkate alınır.

Eczane dizayn ederken önem verdiğimiz detaylardan biri de mevcut metrajı büyütebilecek, hoyratça kullanılmış metrajları, farkında olunmayan kayıp metrajları eczane alanına dahil edip eczanenizi büyüterek farkındalığımızı ortaya çıkarmaktır.

Eczane içinde çalışma alanı haricindeki müşteri alanını geniş, ferah ve satışa yönelik kullanılabilir alanlar oluşturarak eczanelerimizin ciroları arttırmak ve hastalarımıza hoş ve ferah ortamlar oluşturmaktır.

ECZANE TASARIMI

Eczane tasarımında mimarlarımızın önem verdiği profesyonel ve estetiğe dayalı çalışmalarımız geleceğin eczanelerini tasarlar.

A’dan Z’ye ve ya yalnız ahşap tasarımında keşif, projelendirme ve teklif sunma aşamalarında her hangi bir ücret talep edilmez.

Tasarladığımız eczane projeleri sunum sonrası taklit edilemez. Tüm sunumu yapılan projelerimizin hakları (Amade Dizayn) tarafından saklı tutulmaktadır.

ECZANE DEKORASYONU

Eczane dekorasyonunda profesyonel çalışma ve dekorasyon sonrası hizmet.

Teknik elemanlarımızın teknolojik destekle bilgi ve becerileri zamanında montaj teslimi.

Eczane dekorasyonunda kalite, estetik, hizmet, zamanında teslim ve 15 yıllık temiz sicil ile çalışan tek firma (Amade Dizayn)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: