Yenigün Mahallesi 646 Sokak No:3 Bağcılar-İstanbul/TÜRKİYE
trende

Bilecik Eczane Dizayn

26.12.2020
262
Bilecik Eczane Dizayn


Eczane Dizayn Tabel
a

Işıksız tabela sistemleri tabela türleri arasında sıklıkla tercih edilmekte olan bir modeldir. İsminden anlaşılacağı gibi herhangi bir ışık sistemi bağlanmayan ve ışıklandırma aparatları barındırmayan tabela cinsidir. Her türden firmanın sıklıkla kullanabileceği bu tabela diğer tüm tabela sistemleri ile entegre olarak da kullanılabilir. Firma olarak hem iç mekanlarda hemze dış mekanlarda rahatlıkla kullanılan ışıksız tabela konusunda geniş bir hizmet sunmaktayız. Işıksız tabela sistemleri Bu tarz tabelalarda herhangi bir aydınlatma sistemi olmadığından dolayı genellikle gece dış kullanımlarda ışıkla desteklenmelidirler. Işıksız tabelalar genellikle ışıklı ortamlarda kullanılmaktadır. Işıksız tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası, totem tabela gibi farklı şekillerde üretilebilmektedirler.

Tabela Modelleri

Pleksi Tabela, İstanbul tabelacı arayışınızda firmamız sizlere İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde en hızlı reklam tabelası imalatı ve montajı yapmaktayız. Aradığınız ve yaptırmayı planladığınız her tabela modelini firmamızda bulabilirsiniz. Günümüzde dijital platformun desteğiyle reklam tabela sektörü büyük gelişme gösterdi. Tabela modelleri işyerinizin marka ve isim bilinirliğini gösteren, firmanızın tanıtımını müşteriye en iyi şekilde ulaştıran ürünler olarak ön plana çıkıyor. Tabelalar dışarıdan dükkanınızı ve firmanızı temsil eden önemli detaylara sahip ürünlerdir. Şık ve estetik görüntüsü sayesinde kusursuz bir görünüm kazandırır. Amade reklam tabela şirketi olarak istediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tabela Fiyatları

Tabela Çeşitleri konusunda başarısını kanıtlayan firmamızdan aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız. Vinil germe tabela çeşidinden çatı tabelası çeşidine kadar çok sayıda ürün sunan firmamız, tüm tabela çeşitleri ni titizlikle yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sektörde büyüyerek ilerlemeyi sürdüren firmamız sayesinde kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Rakiplerinizden önde olmanız için sizin için çalışmalar yapan firmamız, daha önce düşünülmemiş çözümlerle fark yaratmayı amaçlamaktadır. Birçok sektör için özel tasarımlar üreten firmamız başlıca şu tabela çeşitlerini üretmektedir;

Tabelacı

Işıksız tabela fiyatları için standart bir ücretlendirme yoktur. Fiyatlar yaptırmak istediğiniz tabelanın boyutlarına ve kullanılan malzemenin özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Işıksız tabelalar diğer pek çok tabela çeşidine göre daha az maliyetli oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Işıksız tabelalar tabela modelleri arasında en çok kullanılan tabela modelidir. Firmamız ışıksız tabela üretimi için öncelikle ücretsiz keşif yapmaktadır. Işıksız tabela fiyatları Yapılan keşfin ardından müşteri ile fikir alışverişi yapılır ve tasarım süreci başlar. Yapılan taslak ve ölçümler üzerinden bir fiyat çıkartılır. Genellikle tabelanın boyutları ve montaj edileceği alanın fiziki şartlarına bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterir.

Amade Tabela

Direk tabela fiyatları tabelanın yapıldığı malzemeye ve tabela boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Direk tabelalarda fiyatı etkileyen bir diğer etken ise kullanılan malzemelerdir. Örneğin; büyük boyutlarda bir direk tabela yaptırmak istiyorsunuz. Bu direk tabelanın görünürlüğünü artırmak amacıyla birde ışıklandırma sistemi eklemek istediniz. Bu tablonun yüksekliği, ağırlığı ve konumlandırılacak alanın fiziki koşulları fiyatı değiştiren önemli hususlardır. Direk tabelalar genellikle yol kenarlarında ve kalabalık alanların kesişim noktasında bulundukları için mesajı iletme konusunda da çok etkilidir. Direk tabela fiyatları İyi tasarlanmış bir direk tabela tam istediğiniz etkiyi yaratabilir.

Ucuz Tabela

Sac tabelalar çeşitli iş alanlarında, pek çok sektörde gösterme ve yönlendirme araçları olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Malzeme olarak sac kullanımı ile bu ismi almıştır. Özellikle sac tabelalar dikkat çekmek ve reklam yapmak amacıyla kullanılır. Pek farklı renkte ve farklı şekillerde olan sac tabelalar hayatımızın her alanında yer almaktadır. Genellikle sac tabelalar tek ayak, iki ayaklı veya daha fazla ayak üzerine tasarlanır ve monte edilir. Sac tabelalar ışıklandırma ihtiyacı doğurmadıkları için fiyatları da daha uygundur. Kullanım alanları ise genellikle gündüz görülmesi istenen alanlardır. Modelin dikkat çekmesi müşteriler için önem arz etmektedir. Sac tabelalar tek taraflı veya çift taraflı olabilirler. Sac tabelalar her türden malzemeden ve her boyutta üretilebilmektedir.

Işıklı Tabela

Ahşap tabela fiyatları kullanılan ahşabın türüne göre farklılık göstermektedir. Ahşap tabela konusunda pek çok tabela tasarımı sunmaktayız. Farklı ahşap tabela türlerini sizin için özenle üretiyoruz. Mağaza veya istediğiniz konsepte uygun olarak özgün çalışmalar yaparak en kaliteli malzemeyi sizin için üretiyoruz. Ahşap tabela kullanım alanları genellikle sınırlı ve özeldir. Seçilen ahşap türleri çok önemlidir. Bu yüzden genellikle gürgen ağacı, çam ağacı, kavak ağacı, gül ağacı, kiraz ağacı ve meşe ağacı tabela yapımında kullanılır. Ahşap tabela fiyatları Standart tabela üretimden farklı olarak özel işçilik gerektiren özel tasarımlarla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ahşap tabelalar genellikle lazer yakma veya CNC kazıma yöntemleri ile üretilmektedir. Bunun dışında daha özel olarak el oyması ahşap tabela tasarımları da yapılmaktadır.

Dükkan tabela ölçüleri hakkında belediye tarafından düzenlenen bir müfredat vardır. Genellikle bu müfredata uymayan tabela sahiplerine cezai işlem uygulanmaktadır. Son dönemlerde özellikle büyük kentlerde ticari tabelaların toplatıldığı ile ilgili haberleri sık görmeye başladık. İlan ve tanıtım yönetmeliğinin değişmesi ile beraber bu haberlerin sayıları epey artmıştı. Yönetmeliğin amacı kent merkezlerinde görüntü kirliliğini azaltmak ve belirli standardı tutturmaktır. Dükkan tabela ölçüleri Işıklı reklam tabelalarında ışık çevreyi rahatsız etmeyecek seviyede olmalıdır. Dükkan Tabela boyutları yol geçişlerini kapatmamalı ve trafiği aksatacak şekilde büyük olmamalıdır. Bunun için müfredata aykırı boy oranına sahip veya rahatsız edici derecede ışık saçan tabelalar belediyelere bildirmektedir. Tabelayı yaptıracağınız firmanın bu tarz düzenlemelerden haberdar olduklarından emin olun.

Eczanenizin boyutu önemsenmeksizin, farklı bölümleri vardır. Reçeteli satışın yapıldığı alan, laboratuar alanı ve ilaç dışı yani parafarmasötik satışın yapıldığı alan gibi. Tasarım olarak hepsi bir bütünü yansıtsa da aslında farklı çözümlere ihtiyaç duyarlar. Satış Odaklı Mimari Tasarım Teknikleri ile hem sizin hem de hasta/son tüketici için en verimli çizgiyi yakalıyoruz.
  • Anahtar teslim eczane tasarımı ve uygulaması yapıyoruz.
  • Eczanelerin cephe ve tabela tasarımlarını ve uygulamalarını yapıyoruz.
  • İlaç dışı ürünler için kategori yönetimi yapıyoruz ve bunu tasarımımıza görsellerle entegre ediyoruz.
  • Eczane banko ve arkasını tamamen sizin çalışma şeklinize özel tasarlıyoruz.
  • Eczanenizde oluşturmak istediğiniz özel bakım veya satış alanları tasarlıyoruz.
  • Eczanenizin analizini yaparak, potansiyeline uygun Satış Odaklı Mimari Tasarım yapıyoruz.

İÇ TASARIM 
Kullanışlı, konforlu en önemlisi satış odaklı ilaç dışı ürünlerin kategorize edildiği alanların yaratılmasına müşterilerin ihtiyaçlarını daha kolay belirlemisini sağlayan satış alanları yaratmakta ve eczane tasarımını pratik şekilde yapmaktayız.

RAF VE BANKO SİSTEMLERİ 
Beklentileri karşılayan ilaç ve şurub konulan rafların hareketli amacına yönelik olmasını amaçlıyor hergeçen gün değişen ihtiyaçlara reaksiyon gösteren sistemler kuruyoruz. Bankolarda sıcak satış alanları çalışan eczane teknisyeni arkadaşlarımızın kişisel ve mesleki ihtiyaçlarını karşılayan ergonomik tasarımlar yapıyoruz.

IŞIKLI TABELA
Yasal mevzuatlara uygun beklentilerinizi karşılıcak kaliteye sahip tabela işlerinizin tamamında, folyo cam yazılarında kısaca yasal mevzuatın gerektirdiği tüm işleri yapmaktayız.

ORTA STAND
Hızlı ve efektif sonuç odaklı kategorizasyonu bozmayan görsel sıcak satış alanları cam ve ahşap olmak üzere yerine özel istenilen ebatlarda özel üretimler yapmaktayız.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Eczanelerimizde çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tuttuğumuz mesai saati içinde ve dışında eczanelerimizin tam güvenli olması adına uzaktan izlemeli güvenlik sistemleri tarafımızca kurulmakta olup servis desteği sağlanmaktadır.

BİLGİSAYAR PROGRAMLARI
Eczanelerimizin bilgisayar, barkod okuyucu, yazıcı ve eczane otomasyon yazılımlarını güvenli kolay kullanışlı, kaliteli ve ekonomik bir şekilde çözümlüyoruz.

Satış Destekli Mimari Tasarım Nedir?
En temel ve kısa tanımı; ürünü ön plana çıkaran mimari tasarım anlayışıdır. Doğru ürünün, doğru tüketiciye ulaşmasını sağlar. Bu anlayış; ürün özellikleri, satış lokasyonu, tüketici portföyü gibi dış etkenler kadar, ürünün konumlandırılması, aydınlatılması, tanzim ve teşhir* edildiği mobilyanın detayı gibi birçok iç etkenin bir arada olduğu bir denklemdir.
Özgün tasarımlarımızda, öncelikli olarak ürünlerin kategori yerleşimlerini yaparak kendi içlerinde satışı desteklemelerini sağlıyoruz daha sonra ise dönemsel olarak parlatmak istenilen ürünlerin belirli metotlarla daha da dikkat çekmesini sağlıyoruz veya belirli teşhir metoduyla satışının arttığı kanıtlanmış ürünlerin tanzim ve teşhirini düzenliyoruz. Kısacası size maaşsız, gizli bir personel hediye etmiş oluyoruz. Daha birçok kriteri olan bu tasarım dalı iyi analiz yapabilmeyi ve dinamik kalmak için sürekli değişmeyi gerektiriyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: