Yenigün Mahallesi 646 Sokak No:3 Bağcılar-İstanbul/TÜRKİYE
trende

Eczane Dizayn

09.09.2020
2.627
Eczane Dizayn

Eczane Dizayn Proje Tasarımlarımız ve Uygulamalarımız;

25 yıllık tecrübemizle, hastane – eczane mimarisi ve eczane dizayn alanında en yeni trend ve güncel kaliteli malzemelerle ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla inşaat faaliyetleri mekanik elektrik çözümleri sunarak, kendi bünyemizde imal ettiğimiz mobilyalar ile daha uygun fiyata projenizi tamamlama imkanı sağlamaktayız. Yerinde keşif ve projelendirme işlerinizi en mükemmel düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı olarak tamamlamaktayız.

Eczane dolapları ve eczane bankosu kolay demonte özelliği sayesinde sizlere ileride küçük eklemeler yaparak yepyeni bir eczane oluşturma olanağı sağlamaktadır. Amade mimarlık olarak eczacımızın taleplerini de dikkate alarak modern ve teknolojik eczane tasarımları yapmaktayız. Projelendirmenizi mevcut metrajı en iyi şekilde değerlendirip alanı en işlevsel şekilde kullanma odaklı oluşturmaktayız. Profesyonel ekibimiz müşteri ilişkilerini de ön planda tutmaktadır.

1. sınıf dayanıklı, kaliteli malzemeler kullanarak yenilikçi tasarımla eczane mobilyaları üretmekteyiz. Kalite kontrol montaj konusunda profesyonel tecrübemiz sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Eczane mobilyalarınızı satış odaklı planlayıp danışmanlarımızla çalışmaktayız. Firmamız eczane alanında ekonomik maliyetle en iyi işçiliği sağlayarak sizlere hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: